Фіктивно зараховував на службу футболістів: на Прикарпатті судитимуть командира ТЦК

СПЕЦПРОКУРАТУРА: На Прикарпатті судитимуть очільника ТЦК, під керівництвом якого фіктивно проходили службу кілька футболістів та тренерів

Івано-Франківська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону дійшла до важливого кроку у розслідуванні недбалого ставлення до військової служби. Командира роти охорони обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки обвинувачують у фіктивній службі кількох футболістів та тренерів місцевої команди.

Розслідування показало, що під керівництвом цього посадовця семеро військовослужбовців не з’являлися на службу та не виконували жодних військових обов’язків. Це призвело до нарахування їм грошового забезпечення, яке сягнуло 1,5 мільйона гривень.

Наразі командира відсторонено від посади, а досудове розслідування проводили спільно співробітники Територіального управління ДБР та Управління стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції України.

Нагадаємо, що санкція частини першої статті 62 Конституції України передбачає, що особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону закликає громадськість не відвертатися від цього скандального випадку та відстоювати законність та чесність у військовій сфері.