З’явилися нові подробиці підриву сільради у Керецьках: ситуація торкнулася і військових (Відео)

Історія підриву сільради у Керецьках торкнулася й українських військовослужбовців. Один – конфліктував з депутатами перед тим, як у приміщенні пролунали вибухи. Інший – отримав поранення внаслідок підриву.

У мережі з’явилося відео подій, які відбувалися до підриву сільради у Керецьках. Перед інцидентом військовий конфліктував з місцевими депутатами через організацію концерту та їхній “ватний” світогляд.

Чоловік у формі також говорив про “повернення військовослужбовців з фронту”, що депутати розцінили як погрози.

Як уже відомо, після сварки один з депутатів здійснив підрив. Серед постраждалих теж виявився військовослужбовець 128-ї бригади, який і без того мав тяжкі травми – чоловік втратив нижні частини ніг і користувався протезами. Дві гранати, які кинув підривник у сільраді на Закарпатті, потрапили під стілець воїна Василя Штефка!

Наразі стан військового стабільний.

“Все відбулося дуже швидко, буквально за дві-три секунди, я не встиг зреагувати. Отямився вже в лікарні. Мені провели всі операції, стабілізували. Мене врятували, протези – один з них сильно пошкоджений, доведеться міняти. Але перед тим ще мають зажити рани, то ж це буде довгий процес”, – розповів Василь Штефко.

Тим часом суд обрав депутату Сергію Батрину запобіжний захід – тримання під вартою без можливості внесення застави. На засіданні нагадали, що внаслідок вибухів тілесні ушкодження різного ступеня важкості отримали 23 особи, присутні в сесійній залі, один з постраждалих від отриманих травм помер.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.