Шмигаль обіцяє забезпечити житлом 414 ветеранів-переселенців

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль пообіцяв забезпечити житлом до кінця року понад 400 ветеранів – переміщених осіб з 3 тисяч, наявних в Україні. Про це йшлося 23 липня на урядовій нараді, присвяченій стану забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали Україну – повідомляє офіційний сайт Кабінету Міністрів України.

Мінветеранів і Мінфін отримали від Прем’єр-міністра доручення збільшити на 282 млн. грн видатків за програмою 1511050 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України». Завдяки цьому можливо забезпечити житлом 414 осіб, серед них 220 — за рахунок додаткових асигнувань.

На нараді під головуванням Прем’єр-міністра питання обговорювали Юлія Лапутіна (Мінфетеранів), Олексій Чернишов (Мінгромад), Андрій Таран (Міноборони), представники Мінфіну, МВС та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

(фото Кабінет Міністрів України)