Франція допоможе Україні розвивати оборонну промисловість

Міністр закордонних справ Франції на брифінгу в Києві повідомив, що його країна прагне розширити можливості України, аби розвивати оборонну промисловість.

Нещодавно призначений міністр закордонних справ Франції Стефан Сежурне відвідав Україну. Дипломат заявив, що Франція зберігатиме свою налаштованість у підтримці Збройних сил України, постачання їм озброєння, а також розвивати власну оборонну промисловість на своїй землі.

“Франція залишатиметься пліч-о-пліч з Україною стільки, скільки буде потрібно. Ця налаштованість є незмінною і розгортатиметься за напрямками підтримки Збройним силам України, постачання систем озброєння, боєприпасів, засобів ППО, артилерії. Я знаю, що ви цінуєте французькі технології, які вам постачають для захисту вашої землі. Ми налаштовані спільно посилювати спроможність України виробляти озброєння на своїй власній землі та готові приходити вам на допомогу в цій галузі”, – сказав Стефан Сежурне.

Він також наголосив, що Франція готова і надалі підтримувати супротив України агресорові та покращуватиме юридичні рамки, аби співпраця у сфері оборонної спроможності розвивалася ще ширше.

Нагадаємо, цьогоріч Франція розширить підготовку українських військових.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.