Росіяни видали іспанський «Леопард» за свій танк у рекламі військової служби (Фото)

Російські військові пропагандисти вкотре зганьбилися. У місті Кисловодську на даху одного з будників повісили рекламний щит. На ньому російських чоловіків закликають підписувати контракти і приєднуватися до окупаційних військ, які воюють в Україні. Щоправда, особливість цієї реклами в тому, що під виглядом російського танка, дизайнер у рекламі насправді розмістив фото іспанського Leopard 2A6E.

Нагадаємо, це не вперше, коли російська пропаганда «сідає в калюжу» через використання чужих зображень. Наприклад, кілька років тому у російських Костромі та Рязані з’явилися біг-борди з привітанням з нагоди Дня російських повітряно-десантних військ. На плакаті був текст: «Хто образить росію, матиме справу з ВДВ».

Втім, користувачі соцмереж швидко виявили, що у цій рекламі використане архівне фото українських десантників з 79 окремої десантно-штурмової бригади.

Крім того, у 2010-му році Центробанк росії випустив пам’ятну ювілейну монету: “Танкові війська”. За задумом, на ній зображений сучасний російський танк.

Втім, як виявили колекціонери, насправді на цій російській монеті викарбуване зображення українського танку Т-84 “Оплот”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.