Росіяни вкрали американську технологію захисту танків (Фото, відео)

На відправлених на фронт російських танках Т-90 і Т-72 окупантів встановлений захист від протитанкових засобів, один в один скопійований з американської системи Q-net.

ЗМІ росії розповідають про те, що підприємство “Уралвагонзавод” відправило у війська нову партію танків Т-90М “Прорив”, а також модернізованих Т-72Б3М з додатковим захистом. На відео пропагандистів видно що на танках встановлено захист від ПТРК і РПГ.

Втім, експерти помітили, що захист, встановлений на танках, якими хизуються росіяни, насправді є копією американської розробки Q-net 2010 року. За допомогою неї армія США боролася з гранатометниками талібів.

Q-net використовує високотехнологічну гнучку сітку, яка оточує більшість відкритих ділянок транспортного засобу. Вона достатньо міцна, тож протитанкова граната або ракета не може її прорвати. Окрім цього, попадання в сітку може запобігти детонації п’єзоелектричного запалу боєприпасу.

Ця система має переваги над російськими аналогами “мангалами” і сіткою-рабицею. По-перше, вона значно легша, по-друге, вона зйомна, по-третє, боєприпаси можуть застрягнути в ній і взагалі не вибухнути. У американській версії були використані швейцарські композитні матеріали, чим саме їх замінили окупанти – невідомо.

Окрім цього, на відео, яке випустили ЗМІ окупантів, наявні й інші “традиційніші” російські захисні технології. Зокрема, освячення техніки, яка вбиватиме ближнього у загарбницькій війні, та залізні пірамідки невідомого призначення.

Нагадаємо, зовсім нещодавно бійці однієї бригади ЗСУ за добу знищили одразу чотири ворожі танки.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.