У Росії працюють над захистом літаків від дронів-камікадзе – британська розвідка

Удари дронів-камікадзе по російських військових авіабазах призвели до розосередження літаків по всій території держави. Проте нещодавні удари по Сольцях і Пскову продемонстрували, що БПЛА можуть долітати до цілей навіть на великих відстанях, зазначила британська розвідка у своєму зведенні.

Багато дронів змогли уразити російські літаки, що свідчить про проблеми ППО з їх виявленням і знищенням. Росія змушена змінювати алгоритми роботи своєї протиповітряної оборони, з урахуванням нападів безпілотників.

Ймовірно, припускає британська розвідка, окупантам доведеться розглянути питання про додавання додаткових систем ППО на аеродроми, яким можуть загрожувати атаки БПЛА у першу чергу.

Нагадаємо, в ніч на 30 серпня дрони-камікадзе атакували Брянську, Орловську, Тульську, Рязанську, Калузьку, Московську і Псковську області рф. Режим “Ковьор” вводили у цих областях. Польоти літаків призупинили, зокрема, у столичному “Внуково”.

Найбільше вибухів було на авіабазі у Пскові, поблизу кордону з Естонією. Атака на Псков, ймовірно, пошкодила кілька російських військово-транспортних літаків.

Протягом серпня Росія зазнала 25 атак безпілотників-камікадзе.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.