Російський танковий полк розгромлений під Авдіївкою – британська розвідка

Російські окупаційні сили зазнали значних втрат під час спроб оточити Авдіївку. Про це йдеться у сьогоднішньому звіті британської розвідки на Twitter-сторінці Міністерства оборони Великобританії.

За даними британських спецслужб, 10-й танковий полк збройних сил росії був практично розгромлений ЗСУ, коли спробував оточити Авдіївку з півдня. Цей полк входить до 3-го армійського корпусу зс рф – великого нового формування, яке росія створила влітку минулого року.

У самому 3-му армійському корпусі, за даними британської розвідки, на сьогоднішній день спостерігається крайній занепад дисципліни та морального духу. Незважаючи на певний період підготовки в Білорусі, боєздатність частин 3-го армійського корпусу на сьогодні вкрай низька.

Що ж до 10-го танкового полку, то його втрати, ймовірно, були спричинені тактично помилковими лобовими атаками на позиції ЗСУ. Британська розвідка припускає, що під час нещодавнього наступу на Авдіївку, російські командири припустилися практично тих самих помилок, що і при невдалій спробі штурму Вугледару.