Російських призовників шукатимуть за допомогою системи розпізнавання облич

Встановлена у Москві система «розумних камер», яка вміє розпізнавати обличчя та ідентифікувати людей, буде використовуватись, у тому числі для пошуку призовників. Про це розповів російському пропагандистському агентству ТАСС військовий комісар Москви полковник Максим Локтєв.

За словами Локтєва, основною причиною, через яку призовники не йдуть у військкомат – проживання не за місцем реєстрації, через це їм не вдається вручити повістку. Для визначення місця проживання призовника, відтепер, російська влада використовуватиме системи відеоспостереження та бази даних роботодавців. Визначивши по камерах місце проживання людини та місце роботи, додав він, сповістити про явку у військкомат не складе проблеми.

Нагадаємо, нещодавно російська держдума ухвалила, а російський диктатор Путін підписав, так званий закон “про цифрові повістки”. Законом передбачається призов до російського війська через електронні сервіси державних послуг та суттєве обмеження російським чоловікам можливості ухилитись від призову.