Російського вбивцю-ґвалтівника помилували через два місяці перебування на фронті в Україні

Засуджений за вбивство та зґвалтування мешканець російського міста Владивосток Георгій Повилайко отримав помилування після двох місяців перебування на фронті в Україні.

Чоловік відбував 24-річний термін покарання за вбивство та зґвалтування матері двох дітей Ганни Кошулько у серпні 2021-го. Напав на неї, коли жінка пішла до гаража, щоб взяти машину. Побив, наніс удари ножем і зґвалтував, написало Радіо Свобода.

Путін підписав помилування для нього через 2,5 місяці після відправки на фронт, хоча за практикою засуджені повинні відвоювати не менше півроку

Вбивцю побачили на вулиці та сфотографували сусіди його жертви. Зателефонували її чоловіку. Той почав добиватися повернення ґвалтівника за решітку. Звертався до військового відомства, генпрокуратури та місцевої влади з вимогою повернути засудженого до в’язниці, але безуспішно.

З’ясувалося, що Повилайко уклав контракт з армією 27 жовтня минулого року. За менш ніж три місяці отримав свободу.

Згідно з підрахунками журналістів, до листопада минулого року Путін підписав помилування для щонайменше 17 людей, які отримали строки за вбивство. Деякі вже скоїли нові злочини. Жертвами учасників війни, що повернулися з фронту, стали як мінімум 30 людей.

Українські воїни знешкодили двох росіян-вагнерівців під Бахмутом. Один з них – педофіл, засуджений на 15 років та завербований до ПВК. Йдеться про росіянина Артема Решетнікова, який раніше працював у дитячому таборі Нижегородської області, де протягом 6 років розбещував дітей.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.