Російські нафтопереробні заводи горять після ударів українських безпілотників, кажуть чиновники - The Guardian

Російські нафтопереробні заводи горять після ударів українських безпілотників, кажуть чиновники – The Guardian

За повідомленнями російської влади, парк українських безпілотників націлився на Росію, спричинивши вибухи та пожежі на нафтопереробних заводах, припинивши постачання електроенергії та досягнувши Москви та за її межами.
Повідомлення надійшли через кілька годин після того, як президент України Володимир Зеленський заявив, що ситуація на фронті війни України з Росією є найкращою за останні три місяці, а московські війська більше не просуваються після захоплення минулого місяця міста Авдіївки на сході країни.

Російські паливні об’єкти в Орловській і Нижньогородській областях загорілися у вівторок після атак безпілотників, повідомили місцеві губернатори та ЗМІ. Системи протиповітряної оборони відреагували на 25 запущених Україною безпілотників над кількома російськими регіонами, повідомляє РІА Держновини з посиланням на Міноборони Росії. Чи всі безпілотники були знищені, поки не було ясно.

«Вранці промзона Кстово, об’єкт паливно-енергетичного комплексу, була атакована безпілотними літальними апаратами», – губернатор Гліб Нікітін.