РНБО провело нараду щодо державного оборонного замовлення

В Апараті РНБО України відбулася міжвідомча нарада щодо стану виконання ДОЗ на 2021 рік. Іронічно те що відповідно до офіційного релізу її проводив перший заступник секретаря РНБО, генерал-полковник запасу Руслан Хомчак, який займаючі посаду Головнокомандувача ЗСУ формування цього замовлення практично блокував протягом двох років.

Представники міністерств і відомств доповіли про стан виконання планових на 2021 рік основних показників ДОЗ та використання держгарантій, передбачених на поточний рік.

За підсумками обговорення Р. Хомчак наголосив на важливості своєчасного виконання контрактів та ефективного використання передбачених бюджетом коштів. «Усі бюрократичні формальності мають бути мінімізовані. Споживач має своєчасно отримувати кінцевий продукт», – сказав він.

Перший заступник Секретаря РНБО України зазначив, що усі учасники ДОЗ мають до 31.12.2021 подати необхідні пропозиції та уточнення до Трирічного плану закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення на 2022-2024 роки.