РФ знайшла заміну збитому літаку А-50 – британська розвідка

Росія запустила новий літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50 на заміну збитому над Азовським морем. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

Але, за словами британських розвідників, літак, що використовують замість втраченого перебуває значно далі від лінії фронту, що підтверджує успіх України.

Британські аналітики зауважують, що 14 січня російський літак А-50 “майже напевно” вибухнув та впав у Азовське море. A-50 є “ключовим інструментом” для російських операцій над Україною. Адже він забезпечує своєчасне виявлення загрози з повітря, а також функції управління та контролю.

17 січня над суходолом в районі Краснодарського краю російські Військово-повітряні сили на заміну збитому літаку почали експлуатувати ще один А-50.

“Ця діяльність свідчить про зниження схильності до ризику щодо літаків і спробу зберегти A-50, що залишився, із втратою його загальної ефективності над Україною”, – йдеться в повідомленні

Попри відсутність офіційної позиції Росії щодо втрати А-50, ця діяльність, ймовірно, засвідчує визнання Росією успішної операції, проведеної українцями. Якби втрата А-50 “відбулася випадково”, навряд чи знадобилося б таке рішення.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.