РФ готується до тривалої війни – британська розвідка

РФ тимчасово відмовилася від ударів по енергетичній інфраструктурі та перейшла до оборонної промисловості. Але незабаром ця тактика може змінитися знову, вважають аналітики з Міноборони Британії.

Російські окупанти активізували масовані атаки мирних українських міст за допомогою різного озброєння. Під час таких ударів рв атакувала одразу кілька регіонів. Росіяни використали значну частину накопичених за останні місяці запасів крилатих і балістичних ракет.

“Нещодавні удари, ймовірно, насамперед спрямовані на оборонну промисловість України. Це контрастує з великими атаками минулої зими, під час яких пріоритетом були удари по енергетичній інфраструктурі України”, – йдеться в повідомленні.

Попри це росіяни не відмовлятимуться від ударів по енергетичних об’єктах і з часом відновлять цю кампанію. У грудні фіксувалися кілька подібних випадків, зазначають британські спеціалісти.

Нові операції говорять про те, що окупаційна армія рф тимчасово змінила підхід до нанесення дальніх ударів.

“Російські планувальники майже напевно визнають зростаючу важливість оборонного промислового потенціалу, оскільки вони готуються до тривалої війни”, – до такого висновку дійшли британські аналітики.

Про удар по сектору оборони заявили у Міноборони рф. Попри це країна-агресор завдала потужних ударів по цивільних об’єктах у Харкові та на Київщині.

Нагадаємо, вчора за добу українські сили ППО знищили 107 повітряних цілей.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.