Результати жеребкування на Олімпійські ігри 2024: Україна гратиме з АргентиноюЗбірна України U-23 зіграє з Аргентиною, Марокко та командою азійської кваліфікації у групі B футбольного турніру на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі.
Результати жеребкування на Олімпійські ігри 2024: Україна гратиме з Аргентиною

Результати жеребкування на Олімпійські ігри 2024: Україна гратиме з Аргентиною

Зауважимо, що відбірковий турнір української збірної U23 розпочнеться в травні 2023 року, тож українські футболісти мають достатньо часу для підготовки та покращення своїх навичок.
Українська команда має потужний потенціал та може показати гідний результат на Олімпійських іграх у Парижі. Серед гравців збірної U23 вже є талановиті футболісти, які успішно грають у своїх клубах та збірних командах. Також, за словами головного тренера Сергія Реброва, він розраховує на допомогу досвідчених гравців та легіонерів, які можуть допомогти команді у досягненні успіху.
Усі прихильники українського футболу чекають на початок Олімпійських ігор у Парижі та вірять у перемогу нашої збірної U23. Нехай цей турнір стане для нашої команди новим визначальним кроком у світовому футболі та принесе нам багато емоцій та радості. Адже вже зовсім скоро українські футболісти зможуть показати свій професіоналізм та боротьбу за перемогу на міжнародній арені.