Резервісти-морпіхи влучним вогнем «Гвоздик» знищили умовні цілі противника

Фіналом двотижневих зборів з резервістами морської піхоти, які були розподілені до самохідного артилерійського дивізіону окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського, стали тактичні навчання з бойовою стрільбою.

На полігоні морської піхоти особовий склад самохідного дивізіону 2С1 «Гвоздика» вдосконалював практичні навички щодо ураження цілей на різних дистанціях. Згідно з легендою, завданням для артилеристів-морпіхів було прикриття батальйонно-тактичної групи, яка виходить з оточення.

Під час проведення польового вишколу військовослужбовці здійснили марш у визначений район, провели підготовку до ведення вогню, після чого завдали вогневого ураження умовному противнику. Дистанція до цілей становила від 5 до 6 кілометрів. Жива сила, броньована техніка, мінометні батареї та інші вогневі засоби противника були знищені влучним вогнем дивізіону «Гвоздик» окремої бригади морської піхоти.

Морпіхи-артилеристи спільно з призваними на збори резервістами успішно виконали поставлене завдання у визначені терміни.