Команда ударних дронів “Ахіллес” показала власний унікальний R&D центр (Фото)

У роті ударних БпАК “Ахіллес” 92-ї ОШБр функціонує власний “R&D” (research&development) центр підрозділу – це лабораторія, де створюють і випробовують новітні розробки. Кадри з цього унікального інтелектуального центру показали бійці підрозділу.

У цьому місці інженери та ІТ-фахівці застосовують профільні знання, щоб дрони летіли якнайдалі, оминаючи ворожий РЕБ. Розробляють механізми для безпечного встановлення боєприпасів особовим складом. Самостійно складають та модифікують безпілотники та комплектуючі до них.

“Ситуація на полі бою змінюється щоденно, ворог вчиться та адаптується. Відповідно, те що працювало вчора, сьогодні вже може бути неактуальним”, – зазначають військові з R&D центру.

Вони вважають, що війну неможливо виграти, якщо застосовувати винятково грубу силу. У своїй лабораторії військові інженери залучають досвід технічних спеціалістів, щоб зробити українські дрони ще ефективнішими.

Нагадаємо, оператори БпЛА Сил оборони України зуміли знищити ворожий “Муром-П” скидом боєприпасу з дрона. Відео опублікували бійці 68-ї окремої єгерської бригади.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.