Ракети уразили будівлю з пораненими окупантами в Токмаку (Фото)

Вчора вибухи прогриміли у місті Токмак, що в тимчасово окупованій частині Запорізької області.

Щонайменше п’ять гучних вибухів чули місцеві. Вони ж повідомляли, що до колишнього дитячого садочка на вулиці Центральній прилетіли ракети.

“Приміщення окупанти вже давно використовували у власних цілях. Там, ймовірно, було щось на кшталт військового госпіталя, бо весь час під’їжджали санітарні автомобілі”, – повідомили мешканці міста Токмак.

Після вибухів проходи повз будівлю були перекриті, приміщення оточили озброєні російські військові. З ураженої будівлі виносили якісь речі. До будівлі приїжджали авто швидкої допомоги. 

Сьогодні у мережі з’явилось фото з місця події.

Нагадаємо, окупаційні війська в місті Токмак до зими намагаються знайти квартири місцевих жителів з опаленням. Так у тимчасово окупованому місті Запорізької області збираються вирішити проблему з розселенням особового складу загарбників. Про це повідомляв Центр національного спротиву.

Перед тим, артилеристи Збройних сил України знищили радар пошуку та наведення зенітно-ракетного комплексу С-300 біля міста Токмак, що в тимчасово окупованій частині Запорізької області. Цю техніку окупанти використовували для обстрілів Запоріжжя. Без неї це тепер неможливо буде зробити. Уразили радар за допомогою HIMARS.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.