США прагнуть заручитися підтримкою Японії, щоб передати Україні ракети до ЗРК Patriot

США збираються звернутися по допомогу до Японії, щоб передати Україні додаткові ракети до ЗРК Patriot. Про це повідомляє The Washington Post

Вже цього тижня Токіо офіційно оформить зміну в політиці експорту. Це дасть змогу передати кілька десятків ракет Patriot Сполученим Штатам Америки. Це дасть  можливість Вашингтону надіслати в Україну додаткові засоби ППО.

“Зміна – це модифікація правил експорту оборонної продукції. Вона не згадуватиме напряму систему Patriot, але відповідатиме ключовому запиту адміністрації Байдена. Про це заявили офіційні особи США на умовах анонімності, оскільки обговорення тривають”, – йдеться у повідомленні.

Видання зауважило, що Байден порушив це питання перед прем’єр-міністром Фуміо Кісідою в Кемп-Девіді ще влітку. Японія, занепокоєна тим, що вторгнення Росії може спонукати Китай вжити аналогічних дій проти Тайваню.

Нагадаємло, нещодавно Німеччина передала Україні вже другу систему, а також ракети до ЗРК Patriot. Система протиповітряної оборони увійшла до чергового надходження з німецького пакету військової допомоги.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.