A Chadian Soldier pulls security while conducting movement operations during Exercise Flintlock 2019, Feb. 19, 2019 in Atar, Mauritania. Flintlock is a multi-national exercise consisting of 32 African and Western nations at multiple locations in Burkina Faso and Mauritania that is designed to strengthen the ability of key partner nations to counter violent extremist organizations, protect their borders and provide security for their people. (U.S. Army photo by Sgt. Steven Lewis)

П’ятеро солдатів вбито в Чаді

Армія Чада повідомила у понеділок, що було вбито 300 повстанців, які здійснили вторгнення на півночі країни вісім днів тому, додавши, що було втрачено п’ять солдат.

Важкоозброєна повстанська група здійснила напад з бази в Лівії 11-го квітня, коли були проведені президентські вибори в Чаді. Як і очікувалося, Ідріс Дебі повернувся до влади. Полковник Азем Бермандоа повідомив, що 36 солдат були поранені у битві в суботу і 150 повстанців ув’язнені, серед яких знаходяться високопосадовці. Уряд повідомив, що з агресивними повстанцями у провінціях Тібесті і Канем покінчено.