Путін зазнав краху в Україні і тепер загнаний у глухий кут – The New York Times

Американське видання The New York Times в матеріалі свого політичного оглядача Томаса Фрідмана аналізує проміжні результати російсько-української війни. «Військовий Курє’р» публікує на своєму сайті повний переклад цієї статті, яка називається: «Путін – найнебезпечніший дурень у світі».

Фрідман зазначає, що кремлівський диктатор, перед масштабним вторгненням повівся безглуздо, оскільки мав лише план «А» – військовий розгром України. Коли ж цей план повністю провалився, Путін опинився в ситуації, коли єдиним його планом Б стало приховати від всіх, що план А зазнав краху.

Відтак, під час параду 9-го травня Путін городив дурниці про те, що проти росії розв’язана війна, хоча саме росія напала на Україну. Саме тому, будучи у відчаї і не маючи змоги перемогти Україну на полі бою, Путін віддає накази атакувати ракетами мирні українські міста. Зрештою, автор статті робить висновок, що російський народ готовий терпіти знущання над собою своїх диктаторів, але не готовий терпіти поразку у війні. Знаючи це, Путін, очевидно, намагатиметься відкладати неминучий розгром в Україні і всіляко затягувати цю війну. Саме тому, вважає Фрідман, він і є найнебезпечнішим дурнем у світі.