РФ намагатиметься пристосуватися до можливостей протиповітряної оборони України – ISW

Російські військові намагатимуться пристосуватися до нинішніх можливостей української протиповітряної оборони, щоб навчитись обходити її та завдавати максимальних жертв і руйнувань. Для України постачання Західних систем ППО і ракет до них залишаються критично важливими. Про це йдеться у звіті ISW.

Під час російських атак на початку року українські військові збили більше безпілотників “Шахед”, порівняно з масштабною атакою 29 грудня, а також значну кількість “Кинжалів”. Оглядачі вважають, що сили ППО України змогли адаптуватися до ударного комплексу, що ворог застосував під час масованої атаки наприкінці року.

Американські аналітики також вважають, що удари ворога по Україні є частиною тактичного і технологічного змагання між наступом і обороною. Обидві сторони цього протистояння постійно експериментують та пристосовуються одна до одної, особливо у сфері дальніх ударів і протиповітряної оборони.

“Допомога Заходу Україні залишається критично важливою, адже російські війська, ймовірно, будуть продовжувати експериментувати й впроваджувати нові способи обходу української протиповітряної оборони”, – вважають аналітики.

Окрім того, фахівці інституту припускають, що Україні доведеться економити свої ракети ППО в умовах скорочення допомоги Заходу. А також посилювати захист найважливіших цілей, шляхом передислокації систем ППО із вразливіших прифронтових районів.

Нагадаємо, вчора за добу українські сили ППО знищили 107 повітряних цілей.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.