“Президент Придністров’я” радиться з росіянами

14 травня “президент” невизнаної Придністровської Молдавської республіки Вадим Красносельський  зустрівся з представниками російських силових структур для обговорення напруженої ситуації, що сталася напередодні на зустрічі Об’єднаної контрольної комісії з придністровського питання.

На зустрічі були присутні співголова ОКК від РФ Андрій Горобцов, начальник Оперативної групи російських військ у Придністров’ї Дмитро Зєлєнков та інші.

За повідомленням офіційного Тирасполя, учасники розмови констатували несприятливу атмосферу та негативні тенденції в діалозі ОКК, а також обговорили “оптимізацію військової присутності Росії”.  У розмові було підкреслено, що “миротворчість в усі часи була і залишається важливою характерною рисою Росії, що є близькою за суттю національній ідеї [російської] держави”.

Зазначимо, що при відмові від евфемізму “миротворчість” і заміні його на “гібридну агресію” та “окупацію всупереч нормам міжнародного права”, це зауваження справді добре характеризує владні кола Російської федерації.

Нагадаємо, що конфлікт в ОКК 13 травня виник через небажання росіян включати до порядку денного загибель за сумнівних обставин 47-річного чоловіка на розмежувальній лінії Республіки Молдова й окупованого Придністров’я.