Попри невдачі росіян на фронті Шойгу намагається зберегти позитивний імідж — британська розвідка

На тлі невдач російської армії на фронті та гострої критики, міністр оборони рф Сергій Шойгу намагається зберегти позитивний імідж.

Про це заявило британське розвідувальне відомство на своїй сторінці у Twitter.

Зокрема, минулого тижня російський міністр дав принаймні два коментарі щодо оборонних операцій Росії та розповів про серйозно перебільшені втрати України.

Британські розвідники наголошують, що раніше Шойгу просто зникав з інформаційного поля у ключові періоди війни.

Крім того, Шойгу закликав російську оборонну промисловість подвоїти свої зусилля та розкритикував офіцерів Західного військового округу за надто повільне відправлення резервної бронетехніки на фронт.

Британська розвідка вважає, що Шойгу намагається втримати позитивний імідж, через все більш відверту критику з боку деяких співвітчизників.

Нагадаємо, що міністр оборони росії Сергій Шойгу підписав указ, який зобов’язує добровольців та найманців укласти контракт із Міністерством оборони до 1 липня. Таким чином, він спробував підпорядкувати бойовиків ПВК “Вагнер” собі.

Натомість ватажок бойовиків ПВК “Вагнер” Євген Пригожин відмовився підкорятися указу міністра оборони Сергія Шойгу і передавати своїх під його командування.