Польський тижневик зобразив Папу Римського на російському танку (Фото)

Польський тижневик Wprost зобразив на обкладинці нового випуску автомобіль Папи Римського із шасі російського танка.

Обкладинка завтрашнього номера журналу з’явилася у стрічці видання у мережі X (Twitter).

На минулому тижні Папа Римський Франциск відзначився прихильними заявами на користь росії. Зокрема, під час виступу у Санкт-Петербурзі, закликав молодь не забувати про свою історичну спадщину та заявив, що росіяни-спадкоємці великої країни. Також нагадав місцевій молоді про роль імператорів Петра I та Катерини II.

У МЗС України засудили заяви Папи Римського і наголосили, що такою імперіалістичною пропагандою, “духовними скрепами” і “потребою” в порятунку “великої матінки росії” Кремль виправдовує вбивства тисяч українців та українок і знищення сотень українських населених пунктів.

Раніше “Військовий кур’єр” розбирався, ким є посланець Ватикану до Києва кардинал Дзуппі і його місія в Україні. Це традиційна миротворчість Папи Римського чи продовження багаторічного специфічно-викривленного Ватиканського розуміння екуменізму з РПЦ? Чи, можливо, операція прикриття для повернення в Україну тисяч дітей, вивезених окупантами з нашої землі до росії? Відповіді на ці питання можна знайти у матеріалі нашого видання.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.