Щонайменше половина українських БпЛА дісталася до цілей при атаці РФ – ISW

Аналітики інституту вивчення війни порівнюючи дані української та російської сторін дійшли висновку, що половина українських БпЛА долетіла до цілей.

“Українські сили провели велику серію ударів по цілях в Росії в ніч з 29 на 30 грудня і 30 грудня. Українські джерела у сфері безпеки повідомили західним та українським ЗМІ, що в ніч з 29 на 30 грудня українські сили запустили понад 70 безпілотників по російській військовій інфраструктурі та оборонно-промислових об’єктах поблизу Москви, Бєлгорода, Тули, Твері та Брянська”, – йдеться у повідомленні.

В Україні ці удари назвали відповіддю на російську атаку, що стала найбільшою серією безпілотних і ракетних ударів по Україні з початку повномасштабного вторгнення.

Міноборони рф заявило, що російські сили перехопили 32 українських безпілотники. Аналітики зазначають, що розбіжність між російськими та українськими цифрами може свідчити про те, що українські сили з різним ступенем пошкоджень уразили щонайменше половину з намічених цілей.

Зокрема, Сили оборони України завдали удару по заводу “Кремінь Ел” у Брянську, який є другим за величиною виробником мікроелектроніки в Росії. 90% відсотків продукції заводу є компонентами російської військової техніки й систем.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.