Постраждалі, погроми магазинів та зупинка роботи аеропорту – наслідки сутичок у Махачкалі (Відео, фото)

Внаслідок вчорашніх сутичок у Дагестані постраждали 20 осіб, роботу аеропорту зупинили, а в місцевих магазинах відбулися погроми.

“Пошуки євреїв” на летовищі в Махачкалі вночі завершилися стріляниною. ОМОН намагався зупинити натовп на злітній смузі, але безрезультатно.

Деякі Telegram-канали повідомляють, що на місці події були жертви, але російська влада цю інформацію замовчує. Натомість повідомляють про 20 постраждалих з травмами різної тяжкості. Постраждали і представники правоохоронних органів, і цивільні.

Аеропорт у Махачкалі “у зв’язку зі стабілізацією ситуації” закрили для приймання літаків на одну добу. Попередньо летовище планували закрити на цілий тиждень.

Відбулися також погроми з мародерськими діями. “Активісти” розграбували склади та магазини аеропорту Махачкали. Оргтехніка та обладнання торгових залів, комп’ютери та касові апарати або зламали, або вкрали.

Вчора вночі аеропорт міста Махачкала, що у Республіці Дагестан в рф, захопили місцеві. Вони хотіли розправитися з ізраїльтянами, які прибули до міста літаком з Тель-Авіва. В результаті відбулися погроми і сутички з місцевим ОМОНом.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.