Проблеми погодження Річного плану закупівель порушують ритмічну роботу Міноборони. – Тетяна Сущук

Начальник Управління аналізу ринку та моніторингу процедур закупівель Департаменту держзакупівель Міноборони України Тетяна Сущук повідомила про те, що Міноборони працює над оптимізацією процедури погодження Річного плану для оперативного проведення закупівель. Про це 2 вересня було повідомлено на сайті МО України.

У своєму брифінгу Сущук подала як причину затримки затвердження цьогорічних закупівель проблемну процедуру погодження Річного плану закупівель, який цьогоріч було затверджено лише у червні. За її словами, “саме тривала процедура погодження Річного плану залишається наріжним каменем спотикання в організації ритмічної роботи нашого Департаменту“. Процедура традиційно затягується на півтора місяці, а цього року затримка склала три місяці. За цей час ціни на товари й послуги можуть втратити актуальність і затвердження піде на друге коло.

На жаль, Тетяна Сущук не уточнила під час брифінгу, яку роль у цих затримках відіграла криза управління в міністерстві, викликана звільненням Олександра Миронюка та нших посадовців, а також спробами Андрія Тарана замести сліди діяльності своїх корумпованих підлеглих, пом’якшити вплив корупційних скандалів, так само, як і власного управлінського перформанса.

(фото Міністерство оборони України)