Південна Корея збільшить військову допомогу України


Президент Південної Кореї Юн Сок Йоль, який прибув до Києва з офіційним візитом, заявив, що його країна планує збільшити військову допомогу Україні. Про це корейський лідер заявив на спільній прес-конференції з Володимиром Зеленським.

“Минулого року ми надавали і бронежилети, і шоломи, і іншу необхідну амуніцію. Сподіваємося, що цього року рівень нашої допомоги буде набагато більшим. Уряд Республіки Корея виділив минулого року 100 млн доларів на підтримку України. Цього року ця підтримка становитиме 150 млн доларів” – заявив корейський президент.

Сьогодні Юн Сок Йоль прибув в Україну з неоголошеним офіційним візитом. Він вже встиг побувати у Бучі під Києвом і на власні очі побачити наслідки російської агресії. Корейський лідер порівняв російське вторгнення в Україну з війною, яку розв’язали корейські, китайські та радянські комуністи 70 років тому проти Корейської республіки.

Нагадаємо, що найважливіша підтримка, яку наразі отримує Україна від Південної Кореї, це польські самохідні гаубиці Krab, які побудовані на платформі корейських САУ K9 Thunder. Раніше корейський уряд дозволив Польщі передачу цих гаубиць Україні. Відтак, станом на сьогодні Україна отримала не менше двох десятків цих артилерійських установок.