Південна Корея готується до нападу КНДР – Al Jazeera

Зважаючи на нещодавній напад бойовиків ХАМАС на Ізраїль, Південна Корея побоюється атаки з боку КНДР. Про це повідомляє Al Jazeera.

“ХАМАС напав на Ізраїль, а Республіка Корея перебуває під значно серйознішою загрозою”, – зазначив Міністр оборони Південної Кореї Сін Вон Сік.

Міністр наполягатиме на призупиненні міжкорейської військової угоди 2018 року, щоб відновити спостереження на передовій за Північною Кореєю. Несподіване вторгнення в Ізраїль з боку терористів ХАМАС викликав у Південній Кореї занепокоєння можливих подібних дій Північної Кореї.

Відповідно до угоди було створено буферні зони вздовж сухопутних і морських кордонів, безпольотні зони над кордоном для запобігання сутичок.

Особливо критично у Міноборони Південної Кореї ставляться до безпольотних зон міжкорейської угоди. Вони не дають змоги країні повністю використовувати свої засоби повітряного спостереження тоді, як зростає північнокорейська ядерна загроза.

Сін пояснив, що для того, аби протистояти цій загрозі, Південній Кореї необхідно спостерігати за пересуваннями північнокорейських військових за допомогою засобів спостереження.

“Якби Ізраїль використовував літаки й безпілотники для постійного спостереження, я думаю, по них, можливо, не було б такого удару”, – додав очільник Міноборони Південної Кореї.

Нагадаємо, Ізраїль очистив територію від бойовиків і оголосив про початок повного винищення ХАМАС.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.