Пудсумки Рамштайн-20: Україна отримає від партнерів артилерійські снаряди, системи ППО та безпілотникиПісля 20-ї зустрічі в Рамштайні Україна отримає від країн-партнерів артилерійські снаряди, системи протиповітряної оборони та безпілотники, які допоможуть їй захиститися від російської агресії.
Пудсумки Рамштайн-20: Україна отримає від партнерів артилерійські снаряди, системи ППО та безпілотники

Підсумки Рамштайн-20: Україна отримає від партнерів артилерійські снаряди, системи ППО та безпілотники

Під час сьогоднішнього 20-го засідання в форматі Рамштайн коаліція країн партнерів продемонструвала свою єдність та активність в допомозі Україні. Про це повідомив міністр оборони України Рустем Умєров і додав, що Київ отримає артснаряди, ППО та дрони, передає УНН.
За словами Умєрова, сьогодні наша команда мала окрему зустріч з Секретарем Остіном та Генералом Брауном. Обговорили план України на 2024 рік, будівництво фортифікацій, посилення української ППО, надання засобів радіоелектронної боротьби. Окремим пунктом стали далекобійні засоби ураження.
“Під час сьогоднішнього 20-го засідання в форматі Рамштайн коаліція країн партнерів продемонструвала свою єдність та активність в допомозі Україні.
Боєприпаси – те, чого критично потребують наші воїни. Вони будуть! Це була головна тема засідання. Партнери заявили про пакети допомоги, в які входять артилерійські снаряди 155 мм, 152 мм, 105 мм, та інші. Вдячні партнерам за те, що по всьому світу шукають та знаходять боєприпаси, які так необхідні для відсічі агресора.
ППО, щоб захистити наші міста, щоб захистити наших воїнів від російської авіації, яка скидає КАБи на наші позиції. Буде більше ракет для наших систем протиповітряної оборони. Я вдячний Міністру оборони Німеччини, який зазначив, що небо над Україною належить українцям. Тому наше спільне завдання — забезпечити перевагу України в повітрі”, – повідомив міністр оборони.
Він додав, що допомогти закрити наше небо мають також F16.
“Ми активно працюємо з усіма залученими партнерами: США, Данія, Бельгія, Нідерланди, Румунія та іншими, щоб літаки були в Україні якнайшвидше.
Наша війна за відновлення територіальної цілісності – це перша повномасштабна війна дронів. Маємо декілька нових країн, які приєднались до дронової коаліції та зробили внески. Першими результатами цієї коаліції стануть перші поставки дронів в Україну вже в березні. Також обговорюємо можливість інвестицій в українське виробництво тих БПЛА, які вже показали свою ефективність на полі бою”, – додав Умєров.
Крім того, міністр оборони мав низку двосторонніх зустрічей: Німеччина, Швеція, Греція, Франція, Болгарія, Словаччина, Португалія.