Під Мелітополем підірвали російського колаборанта Сергія Дідоводюка (Фото)

Вчора в окупованій Михайлівці Запорізької області загинув колаборант Сергій Дідоводюк, який активно співпрацював з російськими окупантами.

Попередньо відомо, що в його автівку було закладено саморобний вибуховий пристрій.

Автівка Дідоводюка, в яку заклали вибухівку, в цей момент стояла біля кафе, де любили збиратися росіяни разом із колаборантами. У ЗМІ повідомляють, що під час підриву в машині також знаходилась його дружина та донька.

До слова, донька – теж активна колаборантка. Вона обіймає “посаду” заступниці голови окупаційної адміністрації смт Михайлівка Вячеслава Бідняка. А за сумісництвом є його цивільною дружиною.

Зазначається, що Дідоводюк та його донька загинули внаслідок вибуху, а травмована дружина потрапила до лікарні.

Дідоводюк одним із перших прийшов до російських військових після окупації Михайлівки. У квітні минулого року він навіть демонстративно здав ворогу зброю, яку раніше отримав як тероборонівець.

Після цього Дідоводюк, почав обслуговувати загарбників, усіляко виявляючи свою відданість їм — зрадник годував російських офіцерів, організовував балагани та застілля для колаборантів у своєму генделику під назвою “Гетьман”.

Місцеві партизани вже взяли на себе відповідальність за підрив колаборанта, вони підкреслили, що чоловік не тільки прислужував ворогу, а й став кандидатом на вибори від “Єдиної Росії”.