Польські перевізники оголосили страйк і закривають кордон з Україною

Польські перевізники оголосили страйк і на два місяці перекриють всі пукти пропуску на польсько-українському кордоні. Про це повідомляє Міжнародна транспортна асоціація України.

Першим перекриють пункт пропуск “Корчова-Краківець” 3 листопада о 10.00. Надалі польські перевізники обіцяють зупинити роботу всіх пунктів пропуску з Україною.

Власники польських транспортних компаній проти того, що ЄС зняв з українських компаній значну кількість обмежень у сфері міжнародних перевезень. Таким чином у перевізників з’явилися потужні конкуренти.

У Польщі вимагають посилити для іноземних компаній правила перетину кордону з вантажем та заборонити реєструвати компанії в Польщі, якщо фінанси акумулюються не на території ЄС.

Також польські перевізники хочуть мати окрему чергу для авто з номерами ЄС, окрему – для порожніх фур. До того всього, ще просять доступ до системи “Шлях”.

Нагадаємо, аеропорт Ясьонка поблизу Жешува від початку повномасштабного наступу росії виконує роль головного транспортного хабу для українців. Звідси до України переправляють значну частину західної допомоги.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.