Військові РФ забирають техніку у жителів окупованих територій

Окупанти вирішили компенсувати свої втрати техніки шляхом грабунку мешканців тимчасово окупованих областей України. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

За даними центру окупаційні підрозділи щодня втрачають до 30 автомобілів. Відновити парк транспортних засобів вирішили коштом жителів тимчасово окупований Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей.

У Кремлі видали розпорядження №2059-р про те, що усі “націоналізовані” підприємства зобов’язані безплатно передавати загальноросійському псевдогромадському руху “Народний фронт “За росію” техніку за договором пожертви. Йдеться про мопеди, мотоцикли, моторолери, легкові автомобілі, автобуси, вантажні автомобілі, причепи (напівпричепи) до транспортних засобів. Окупанти забирають і трактори для сільського та лісового господарства, гусеничні бульдозери та автогрейдери.

“Дана псевдогромадська організація має на меті демонструвати “всенародну підтримку” воєнних дій. ЇЇ завдання – імітувати добровільну передачу матеріальних засобів до окупаційних військ як з території рф, так і з ТОТ. Помітно, що у перелік техніки потрапили навіть такі засоби як мопеди, мотоцикли, моторолери, які доволі часто можна помітити останнім часом на фронтових відео Захисників України”, – йдеться у повідомленні Центру. 

Транспорт вилучають на потреби окупаційних адміністрацій рф та для інженерного обладнання позицій російських окупаційних військ.

Окрім того, окупанти дедалі частіше використовують двоколісну техніку для переміщення особового складу, щоб вберегтись від ураження української артилерії та FPV-дронів. Щоправда, це не надто допомагає.

Нагадаємо, росіяни намагаються втримати владу на тимчасово окупованих територіях. Для цього окупаційна влада збільшує виплати колишнім силовикам. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.