Окупанти завдали удару п'ятьма ракетами по Селидовому на Донеччині: пошкоджені 12 багатоповерхівок

Окупанти завдали удару п’ятьма ракетами по Селидовому на Донеччині: пошкоджені 12 багатоповерхівок

На жаль, але це не перший випадок агресії з боку російської армії проти мирного населення на Донеччині. За останні роки, територія України, що перебуває під окупацією Росії, стала місцем регулярних обстрілів та атак з боку російських військ.
Цей конкретний випадок стався вночі 3 квітня, коли російська армія випустила п’ять ракет по місту Селидове на Донеччині. Це призвело до пошкодження 12 багатоповерхових будинків, 8 приватних житлових будинків та 7 адміністративних будівель. Щастям, немає інформації про постраждалих серед мирного населення.
Загалом, за останній час російські війська вже неодноразово випускали ракети та використовували іншу важку зброю проти міст та сіл на Донеччині. Це призводить до загибелі мирних жителів та руйнування міст та інфраструктури. Також, російські окупанти вчиняють злочини проти людяності, вибухаючи міни та клацні бомби, які забирають життя та здоров’я невинних цивільних.
Така агресія з боку Росії і порушення міжнародного права має бути негайно припинена. Україна продовжуватиме захищати свою територію та народ від російської агресії та забезпечувати безпеку своїм громадянам. Ми закликаємо міжнародне співтовариство не залишатися байдужим до цих злочинів та підтримати Україну у боротьбі проти агресора.