Російські окупанти завдали за минулу добу двох ракетних та 54 авіаційних ударів по території України, повідомляють в оперативній інформації щодо російського вторгнення станом на 18:00 середи на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у фейсбуці.
Окупанти за добу завдали 2 ракетних і 54 авіаударів по Україні, обстріляли понад 120 населених пунктів

Окупанти за добу завдали 2 ракетних і 54 авіаударів по Україні, обстріляли понад 120 населених пунктів

За словами представника Генштабу, військові позиції та житлові будинки зазнали значних пошкоджень внаслідок обстрілів. Наразі на місцях працюють рятувальні служби та військові, які надають допомогу постраждалим і розбирають завалені будівлі.

Загалом, окупанти продовжують порушувати режим припинення вогню та зривати роботу міжнародних місій з контролю за дотриманням перемир’я. Зокрема, окупанти не дозволяють представникам Спільного центру контролю та координації здійснювати моніторинг ситуації в зоні конфлікту та забороняють доступ до території, яка знаходиться під їх контролем.

Українські військові продовжують дотримуватися режиму припинення вогню та готуються до захисту своїх позицій, якщо ворог розпочне обстріли. Водночас, Збройні Сили України продовжують виконувати свої обов’язки щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності України, та виявляють високу готовність до стрілецької боротьби та виконання бойових завдань.

Загалом, ситуація на сході України залишається напруженою, але Збройні Сили України продовжують бути на сторожі миру та стабільності на своїй території. Уряд та військові керівники України закликають міжнародну спільноту підтримати Україну та зробити все можливе для припинення російської агресії та відновлення територіальної цілісності країни.