Окупанти утримують значну кількість артилерії для захисту позицій на лівому березі Дніпра – британська розвідка

Російська артилерія зберегла значний потенціал у на лівому березі Дніпра, де окупанти утримують під своїм контролем частину Херсонської області. Про це пише британська розвідка у своєму зведенні.

Аналітики міноборони Великої Британії відзначили активізацію бойових дій на берегах пониззя Дніпра. ЗСУ приділяють особливу увагу операціям у цьому секторі, намагаються створити плацдарми для масового форсування річки.

Росіяни знаходяться у стані бойової готовності і розуміють ймовірність атак через Дніпро. Цей район перебуває під контролем нещодавно створеної російської 18-ї загальновійськової армії. Вона розмістилась тут після переведення інших підрозділів у район Оріхова на Запоріжжі.

Як і на інших ділянках фронту, артилерія відіграє важливу роль у сутичках за лівий берег Дніпра. Здатність вести точний та інтенсивний артилерійський вогонь вирішує результат більшості протистоянь.

Нагадаємо, Україна вперше за всю війну з росією зробила більше артилерійських пострілів за день, ніж окупанти. Згідно з опублікованим Сухопутними військами дослідженням, в 2022 році російські військові дозволяли собі запускати щоденно від 60 до 20 тисяч снарядів. А ЗСУ відповідали 4-7 тисячами. Зараз ситуація кардинально змінилась.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що під час відступу з-під міста Авдіївка на Донеччині, деякі підрозділи рф були знищені своєю ж артилерією. Вона знаходилась східніше, біля Донецького аеропорту. Артилеритсти вирішили, що то українські військові прорвали фронт і наближались до них. Тому нанесли масований удар. Щонайменше, 27 окупантів загинуло.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.