OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Окупанти перекидають військову техніку та кораблі із Криму до Новоросійська (Фото)

Агенти руху “Атеш”, які перебувають серед військових чорноморського флоту росії, зафіксували перекидання кораблів і техніки з тимчасово окупованого Криму до Новоросійська у Краснодарському краї.

Зокрема, це помітили в порту “Кавказ”, який знаходиться у Керченській протоці. Звідти, за даними агентів, окупанти відправляють техніку до Новоросійська.

Підпільники вважають, що таким чином росіяни намагаються убезпечити своє майно від ракетних ударів, які завдають ЗСУ. У “Атеш” відзначають, що серед ворогів поширені панічні настрої. Вороги розуміють, що після ударів по кораблях в Севастополі і Керчі та інших військових об’єктах в Криму, будуть нові атаки.

Фото, зняті в порту “Кавказ”, опублікували у соцмережах.

Нагадаємо, 4 листопада Збройні сили України уразили морську та суднобудівну інфраструктуру заводу “Залив” у Керчі, що в тимчасово окупованому Криму. Підприємство окупанти використовували для побудови військових суден, зокрема, ракетних кораблів.

Згодом з’явилося відео влучання ракети Сил оборони України в російський ракетоносій “Аскольд”. На опублікованих кадрах видно, що удар був дуже точним, тож не дивно, чому судно зазнало критичного рівня пошкоджень.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.