Окупанти обстріляли 11 громад Сумщини: поранена одна людина

Окупанти обстріляли 11 громад Сумщини: поранена одна людина

У понеділок, 7 квітня 2024 року, російська армія продовжила свої агресивні дії на території Сумської області. Загалом було зареєстровано 40 обстрілів, які спрямовувалися на 11 громад Сумщини. За повідомленням обласної військової адміністрації, було зафіксовано 173 вибухи. Найбільше обстрілів зазнали Хотінська, Миропільська, Білопільська, Ворожбянська, Краснопільська, Великописарівська, Путивльська, Шалигинська, Есманьська, Зноб-Новгородська та Середино-Будська громади.

Зокрема, у Миропільській громаді були здійснені мінометні обстріли (15 вибухів) та артобстріл (14 вибухів). Як наслідок, одна людина отримала поранення. Також по Хотінській громаді війська РФ атакували з артилерії та мінометів (17 вибухів).

У Шалигинській громаді було здійснено мінометні обстріли (4 вибухи), а Зноб-Новгородська громада також була під обстрілом з мінометів (5 вибухів). Армія РФ вдарила по Есманьській громаді з артилерії (4 вибухи), а також скинула через безпілотник 4 ракети.

У Краснопільській громаді вороги використали FPV-дрона камікадзе (1 вибух), мінометні обстріли (6 вибухів) та артобстріл (4 вибухи). Також були зафіксовані атаки FPV дрона камікадзе в Білопільській громаді (4 вибухи), артилерійський обстріл (15 вибухів) та мінометні обстріли (6 вибухів).

У Ворожбянській громаді був обстріл з танку (8 вибухів), а Великописарівська громада була під обстрілом з артилерії (2 вибухи), мінометів (4 вибухи) та через безпілотник (1 вибух). Також три міни були скинуті армією Росії на територію Путивльської громади.

Крім того, у Козачій Лопані була підірвана цивільна інфраструктура та пошкоджено газопровід внаслідок ворожого обстрілу. Загалом, ці агресивні дії російської армії призвели до серйозних наслідків для мирного населення та інфраструктури Сумщини.