Про це заступник Міністра оборони України Катерина Черногоренко заявила під час першого засідання з питань імплементації Політичної декларації щодо відповідального...
Україна є одним зі світових лідерів у розробці й тестуванні технологій на полі бою — Катерина Черногоренко

Окупанти завдали ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

Загалом, за останні 24 години, Запоріжжя та його околиці були піддані найбільшому обстрілу з боку ворожих сил з початку конфлікту. Російські військовослужбовці використовують всі можливі засоби, щоб завдати найбільшої шкоди цивільному населенню та інфраструктурі регіону.

За словами голови Запорізької ОВА Івана Федорова, російські військовослужбовці продовжують здійснювати напади на мирні населені пункти з боку окупованих територій. Вони не зупиняються навіть перед зловісними засобами, такими як ракетні удари та авіаційні бомбардування.

Уряд України зробив все можливе, щоб захистити цивільне населення від агресорів, однак ситуація залишається напруженою. Російські військовослужбовці продовжують наступати на територію України та завдавати шкоди мирним мешканцям Запоріжжя.

У такі скрутні часи Запоріжжя потребує підтримки та допомоги від усієї країни. Наразі місцеві влади організовують евакуацію та допомогу для постраждалих, але це недостатньо. Ми закликаємо усіх українців об’єднатися та допомогти своїм співвітчизникам, які потерпають від агресії Росії.

Ми також закликаємо міжнародну спільноту взяти на себе відповідальність за зупинку російської агресії та захист прав людини. Це не може продовжуватись далі. Час діяти та показати, що така агресія не буде терпіти в світі.

У цей важкий час український народ доводить свою сили та волю до перемоги. Ми не вкладемо зброю, поки не покараємо агресорів та не відновимо територіальну цілісність нашої країни. Ми знаємо, що це буде довга та складна боротьба. Але ми готові до цього, адже ми єдині та нестримні в своїй меті захистити свою країну та свободу.