Українські військові провели успішні стабілізаційні дії біля Авдіївки – DeepState

Біля Авдіївки протягом вчорашнього дня ворог вів штурмові дії у Степовому. Передові групи зуміли дійти до західних околиць села, але вдалі стабілізаційні заходи Сил оборони України виправили ситуацію. Про це повідомили аналітики DeepState.

На тому ж напрямку окупанти вели активні штурмові дії південніше Новокалинового і змогли отримати частковий успіх. Були спроби росіян прорватися до коксохімічного заводу. Південніше фільтрувальної станції вони зайняли деякі позиції. Подібна ситуація у промисловій зоні на півдні Авдіївки.

Окупанти продовжують штурми північніше Водяного, використовуючи переважно піхоту. Вороги не полишають намірів захопити й Первомайське зі сторони Пісків. Там їхні дії не мають успіхів.

“Останнім часом з’являється і позитивна для нас динаміка. Росіяни частіше йдуть у відкази, дещо частіше стали здаватися в полон, їм важче зібрати штурмові групи та їх вмотивувати. Але радіти зарано, так як загальна чисельність військ дозволяє мати стабільний потік особового складу штурмів позицій СОУ. Ворог на повному серйозі планував на день “єдінєнія” 4 листопада взяти Авдіївку”, – зазначили у дописі на DeepState.

Позитивним для фронту вважають рішення про створення робочої групи з будівництва фортифікаційних споруд за участі міноборони та міністерство цифрової трансформації. У планах групи – змінити підхід до цих робіт.

“Ворог є, мабуть, кращим у світі фахівцем з інженерки і СОУ не повинні відставати. Сподіваємося це нарешті змінить той плачевний стан нашої інженерно-фортифікаційної стратегії”, – додали автори аналітики.

Нагадаємо, після масштабних втрат своєї техніки біля Авдіївки, окупанти намагаються штурмувати позиції Сил оборони малими групами піхоти. Як відбуваються такі наступальні дії та на які хитрощі йдуть росіяни, щоб вижити, показали у своєму сюжеті воїни 47-ї бригади.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.