Один із артилерійських розрахунків ЗСУ показав, чим винищує ворогів (Відео)

Один із артилерійських розрахунків Збройних сил України зняв на відео свій склад зі снарядами. Сховище облаштували в землі, ймовірно, десь неподалік від фронту.

На опублікованих кадрах можна побачити щонайменше шість видів боєприпасів, у тому числі касетних. Вони зроблені під стандартний для НАТО калібр 155 мм. Українські військові використовують такі снаряди для стрільби з гармат М777 та FH70, самохідних гаубиць CAESAR, Panzerhaubitze 2000, М109А3, Crab та “Богдана”.

Нагадаємо, нещодавно уряд Данії придбав завод із виробництва снарядів у місті Еллінг. Його продукцію планують доставляти в Україну. Як зазначив міністр оборони Данії Троелс Лунс Поульсен, війна в Україні “поставила виробництво боєприпасів у Європі під різке навантаження”.

Також раніше “Військовий кур’єр” писав, що у серпні Пентагон заявив про збільшення виробництва боєприпасів для артилерії. У наступному році США планують щомісяця виробляти понад 80 тисяч 155-мм снарядів. Для порівняння, до повномасштабного вторгнення вторгнення росії в Україну американці виробляли 14 тисяч 155-мм снарядів на місяць. Зараз потужності зросли до 24 тисяч.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.