Одеський таксист, який вихваляв Путіна, вибачився та пообіцяв допомагати ЗСУ (Відео)

Кілька днів тому мережі збурило відео з одеським таксистом, який під час поїздки розхвалював Путіна, виправдовував російську агресію та казав, що вбивства російськими солдатами мешканців Бучі та Маріуполя – це фейк.

Скандальні заяви таксиста записала пасажирка, яка їхала у його машині. Під час розмови він заявив, що Україні “краще бути з росією, а не з Європою”, тому що це “правильно і економічно вигідно”, і, мовляв, росія “ніколи не програвала воєн”.

“Для мене Путін – один з найвидатніших політиків ХХ століття”, – заявив таксист. Після публікації цього відео, таксиста-сепаратиста знайшли співробітники СБУ. Ним виявився мешканець Одеси Івахів Олександр Петрович. Коли йому повідомили про підозру, у відповідь таксист попросив записати відео з вибаченнями. На даному відео ви можете побачити спочатку його скандальні заяви, а потім слізне вибачення:

Втім, щирі чи не дуже слова вибачення, навряд чи допоможуть таксисту Івахіву. Йому оголошено про підозру за статтею 436-2 Кримінального Кодексу України (виправдовування збройної агресії рф). Йому загрожує позбавлення волі на строк до трьох років.