РФ створює нові підрозділи для окупації Донеччини – ISW

Росія нарощує свої зусилля, щоб створювати нові підрозділи військових окупаційних сил. Вони відокремлені від залучених до бойових дій прифронтових підрозділів та підпорядковуються частинам Росгвардії. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

У звіті звертають увагу на завершення перекидання до окупованої Донеччини трьох новосформованих частин 116-ї окремої бригади спецпризначення Росгвардії. Йдеться про 900-й, 901-й та 902-й полки спецпризначення.

Окупанти розгорнули штаб 116-ї бригади в місті Чистякове (70 км на схід від Донецька), 900-й полк розмістили у Мелекіне (22 км на південний захід від Маріуполя), 901-й полк – у Сніжному (80 км на схід від Донецька), а 902-й полк розташували за 7 км на північ від Чистякового.

Оглядачі вважають, що 116-у бригаду створювали спеціально для служби в окупованій Донеччині. Отож її нові підрозділи, швидше за все, виконуватимуть “стабілізаційні функції” на окупованій території України.

“Короткі терміни формування та місця дислокації нових полків Росгвардії вказують на те, що Кремль активно намагається використати ці сили для зміцнення контролю росії над окупованими тилами”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, боєць 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї ОГШБр “Едельвейс” ЗСУ самотужки відбив атаку загону окупантів на Донеччині. Військовослужбовець зупинив ворогів за допомогою автомата і гранат.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.