Німецький уряд ухвалив відправку до України 40 БМП Marder

Уряд Німеччини доручив компанії Rheinmetall поставити Україні 40 БМП Marder. Замовлення зробили в серпні. Його вартість не називається, орієнтовно – до 100 млн євро.

У Rheinmetall працюють над БМП на повних потужностях, щоб нову партію Marder доставити в Україну до кінця нинішнього року. Використовують для цього стару техніку, яку модернізують.

Надані бронетранспортери — це капітально відремонтовані Marder 1A3, які компанія Rheinmetall раніше взяла зі складів Бундесверу. Робота над бойовими машинами триває на підприємствах Rheinmetall в Унтерлюсі та Касселі. За місяць там можуть привести до робочого стану до десяти БМП.

Із надходженням згаданих 40 БМП, загальна кількість німецьких машин від Rheinmetall в Україну збільшиться до 80. Перші 20 бронетранспортерів для України на замовлення федерального уряду компанія випустила у березні. Ще 20 були введені в експлуатацію в червні.

Нагадаємо, у серпні ЗСУ почали використовувати німецькі бойові машини піхоти Marder на фронті. Їх помітили у розпорядженні військових 82-ї окремої десантно-штурмової бригади під час боїв за село Роботине у Запорізькій області.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.