У Німеччині люди вийшли на акції проти правої проросійської партії (Відео)

У Німеччині відбувається хвиля протестів проти діяльності ультраправих сил та правої популістської проросійської партії “Альтернатива для Німеччини” (АдН). Найбільше людей вийшли на мітинг у Гамбурзі. Акцію протесту навіть довелося припинити через надто велику кількість учасників, повідомляє DW.

Організатори заходу заявляли, що участь взяли 130 тисяч осіб, але пізніше уточнили, що їх було близько 80 тисяч.

Водночас поліція повідомила, що демонстрантів було близько 50 тисяч. Акція відбулася під гаслом “Гамбург підіймається – разом проти правого екстремізму та неонацистських мереж”.


“Окрім того, вчора в Єні, Кілі та інших німецьких містах тисячі людей вийшли на схожі демонстрації. Приводом для протестів стала участь представників АдН у зустрічі правих екстремістів, про яку на початку січня повідомило видання Correctiv. Учасники зустрічі обговорювали ідею так званої “рееміграції”, по суті – примусу мільйонів іноземців та громадян ФРН із міграційним корінням залишити країну. На тлі цього по всій Німеччині вже понад тиждень відбуваються мітинги проти правого екстремізму, а також проти АдН”, – пише видання.

Наразі по всій Німеччині відбулося близько 90 акцій протесту проти правого екстремізму та проросійської партії АдН. Сьогодні демонстрації та мітинги проходять у Нюрнбергу, Франкфурті-на-Майні, Магдебурзі, Дортмунді, Ганновері.

Окрім того, серед німецьких політиків точаться дискусії про заборону партії “Альтернатива для Німеччини”. Варто зазначити, що крім ідеї “рееміграції” представники АдН виступають і за зняття санкцій з росії. Тому деякі їхні противники називають організацію “маріонетками Путіна”.

Нагадаємо, вчора міністри оборони Естонії, Латвії та Литви підписали угоду про створення спільної оборонної зони на кордоні з росією та білоруссю.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.