Нідерланди виділили додаткові 2 млрд євро військової допомоги Україні

На наступний рік уряд Нідерландів виділив додаткові 2 млрд євро на військову допомогу Україні. Про це заявила очільниця Міністерства оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен, пише Reuters.

Таке рішення означає те, що підтримка України у війні проти росії залишається непохитною.

Ці кошти увійдуть до пакета допомоги, що включає 102 млн євро на реконструкцію та гуманітарну допомогу. Вони будуть збільшені протягом року в разі потреби.

Оллонгрен зазначила, що після прийняття останнього пакета загальна сума підтримки, яку Нідерланди надали Україні, становить близько 7,5 млрд євро.

“Для мене найбільш важливим є те, що наступного року ми надамо додатково 2 мільярди євро на військову допомогу. Це збереже нашу підтримку України і забезпечить її безперервність, що є критично важливим для України”, – сказала Оллонгрен.

Нагадаємо, друга частина винищувачів F-16, які Нідерланди пообіцяли виділити для навчання українських пілотів у Румунії, вирушать до навчального центру до кінця нинішнього року. У Нідерландах розраховують довести кількість літаків до 18.

Раніше Нідерланди пообіцяли виділити 500 млн євро на боєприпаси для України. Із зазначеної суми близько 260 млн євро підуть на артилерійські снаряди, а решта – на боєприпаси для танків.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.