NHK WORLD RADIO JAPAN - Англійські новини о 03:00 (JST), 7 квітня

Наслідки виливання радіоактивної води з Японії в Тихий океан: останні новини

Наголошуємо, що наслідки вибуху в реакторі ядерної електростанції Фукушіма Дайічі в Японії продовжують впливати на країну та всю світову спільноту. На цей раз, останні новини засвідчили, що вода, яка використовується для охолодження реактора, втекла у Тихий океан. За словами оператора електростанції, компанії Tokyo Electric Power (TEPCO), близько 300 тонн радіоактивної води вилилися у море внаслідок нещасного випадку.

Це сталося після того, як робітники TEPCO виявили щілину в бетонній стіні, яка була створена для утримання радіоактивної води. Це вже другий випадок виливання радіоактивної води в Тихий океан з моменту аварії на електростанції у 2011 році.

Попри те, що TEPCO заявляє, що рівень радіації у воді є незначним та не становить загрози для здоров’я, це викликало обурення та обговорення серед місцевих жителів та екологічних організацій. Багато людей висловлюють занепокоєння щодо можливих наслідків для морського життя та більшого впливу на довкілля.

Уряд Японії заявив, що буде займатися цим питанням та розглядати можливість впровадження нових заходів для запобігання подібним випадкам у майбутньому. Однак, деякі критики стверджують, що уряд не робить достатньо для вирішення проблеми та вимагають більш ефективних заходів для управління радіаційним забрудненням.

У цей час, міжнародні організації та країни продовжують надавати допомогу та підтримку Японії у вирішенні наслідків аварії на електростанції та управлінні радіаційним забрудненням. Водночас, уряд Японії також працює над розвитком та впровадженням альтернативних джерел енергії, щоб зменшити залежність від ядерної енергії та запобігти подібним аваріям у майбутньому.