Найбільший в Україні притулок для домашніх тварин страждає через скорочення волонтерів і пожертв через два роки після початку війни - New York Post

Найбільший в Україні притулок для домашніх тварин страждає через скорочення волонтерів і пожертв через два роки після початку війни – New York Post

ФЕДОРІВКА, Україна – Прагнення Заходу до волонтерства та пожертвувань, щоб допомогти Україні, значно зменшилось понад два роки після вторгнення Росії до її сусіда, що збільшило страждання деяких із найневинніших жертв війни.

Директори некомерційних організацій в Україні нещодавно розповіли The Post, що тепер вони побоюються, що жахлива ситуація, спричинена постійним переміщенням уваги світової спільноти до війни з Ізраїлем, лише погіршуватиметься, оскільки Конгрес США продовжує затримувати мільярди доларів для вкрай необхідної Україні допомога.

Притулок для тварин «Сіріус» розповідає про тяжке становище постраждалих. Розташований на ділянці площею 8 акрів приблизно за годину їзди на північ від Києва, найбільший притулок для домашніх тварин в Україні зараз містить понад 3000 собак, сотні котів і навіть пару павичів – більшість з яких залишили їхні власники, які відчайдушно тікали з країни. ще з війни.