У вихідні громадські спілки Києва проводять мілітарні навчання “Міжріччя 2021”

10-11 липня 2021 року неподалік від м. Вишгород, с. Новосілки відбудуться навчання з оборони м. Києва. Буде відпрацьовуватись симетрична місія для Blueforce\Oppforce з обох сторін складом до роти. Одна сторона має взяти під контроль певну територію, розташувати там умовні засоби ППО та забезпечити їх “роботу” протягом доби з 12 до 12. Інша сторона має розвідати район, знайти ці об’єкти та знищити їх, щоб дати можливість здійснити десант з гелікоптерів на іншому боці р. Десна.

Навчання проходитимуть з використанням техніки, страйкбольних та піротехнічних засобів. На час навчань буде розгорнуто штаб, в посиленому режимі функціонуватиме медичний пункт. Обов’язковими є дотримання гігієнічних обмежень задля уникнення поширення хвороби COVID-19.

Організатором навчань є громадська організація «Український Легіон». Для участі в навчаннях також запрошені інші громадські організації України. Серед учасників навчань є резервісти-контрактники 112 Окремої бригади територіальної оборони м.Києва, а також представники оперативного резерву першої черги та небайдужі громадяни.

Акредитація ЗМІ проводиться за посиланням

Журналістам, що бажають взяти участь у висвітленні навчань, рекомендується використовувати світловідбивний жилет та індивідуальні засоби захисту обличчя (захисні окуляри), а також засоби захисту знімальної техніки (силіконовий чохол). Переміщення представників ЗМІ зоною проведення навчань здійснюється в супроводі  прес-служби навчань або визначеною нею особою.

Додаткова інформація за телефонами прес-служби навчань «Міжріччя 2021»: +380663546059 (Павло Кондратюк), +380995498788 (Владислав Степаненко).

Захистимо свій дім – захистимо Україну!